Devenind parte a echipei noastre de Cercetare și Dezvoltare veți avea șansa să lucrați cu o ecjipă de Chimiști și Ingineri cu înaltă calificare din toată Europa.

Fie că este vorba despre proiectarea următoarei generații de biotehnologie pt. platforma noastră de apă reziduală sau dezvoltarea ultimelor inovații în soluțiile de mentenanţă, expertiza și cunoștințele echipei noastre de Cercetare și Dezvoltare, noi rămânem în prima linie a industriei noastre.

Fie că vă angajați la noi ca Inginer sau Chimist la început de carieră sau având experiență anterioară, veți avea suficiente oportunități pentru a vă dezvolta și a aduce o contribuție esențială în afacerea noastră.

Interesați de o oportunitate la NCH?  Alăturați-ne >>

david-culpin 

Director Dezvoltare Tehnică, David

Angajat la NCH de 31 de ani

"Administrarea inovațiilor și dezvoltarea de noi produse îmi permit să lucrez cu o echipă de oameni inteligenți, creativi să transform o idee dintr-un concept într-un produs care funcționează cu succes."