Echipa noastră de Suport Vânzări permite funcționarea optimă a diviziei de Vânzări și Service.

În timp ce Reprezentanții noștri de Vânzări se concentrează direct pe vânzarea directă pe teren, echipa noastră de Suport Vânzări se concentrează pe oferirea unui suport excelent privind conturile și administrația generală clienților noștri, de la distanță, precum și susținerea echipei noastre de vânzări.

Propunerea pe care o facem clienților este cea mia importantă în realizarea strategiei noastre de afaceri, de aceea, credem că serviciul nostru continuă și după ce a fost făcută vânzarea. Personalul nostru de Suport Vânzări stabilește relația de importanță critică între echipele noastre de vânzări și clienții noștri, oferind informații despre produse și ulterior vânzării acolo unde este cazul.

Rolurile din echipa noastră de Suport Vânzări sunt variate și includ Vânzări prin Telefon, Consilieri Serviciu Clienți și Planificare.

Interesați de o oportunitate la NCH?   Alăturați-ne >>