Echipa noastră de Tehnologia Informației este aici pentru a se asigura că angajații au permanent disponibilitate și acces la date, sisteme și hardware garantând seriozitatea și eficiența serviciilor noastre.

Echipa noastră europeană de IT este dedicată aplicării inovatoare a tehnologiei, oferind un mediu care dezvoltă permanent capacitățile noastre de afaceri.

Echipa implementează sisteme IT rapide și ușor de utilizat, străduindu-se permanent să îmbunătățească seriozitatea și eficiența serviciillor pe care le oferim. Tehnologia evoluează constant și, prin urmare, echipa noastră din IT investește în următoarea soluție tehnologică, aducând beneficii demonstrabile afacerii NCH Europa, indiferent dacă este un Reprezentant Vânzări pe teren sau membru al uneia dintre echipele noastre operative de pe teritoriul Europei.

Divizia noastră IT combină o varietate de roluri, incluzând; Dezvoltatori, Ingineri Rețea, specialiști Infrastructură, Specialiști Helpdesk (Asistență) și specialiști operaționali Oracle.

Interesați de o oportunitate la NCH?   Alăturați-ne >>