Náš tým podpory prodeje umožňuje hladký chod prodejní a servisní divize jako celku.

Zatímco se naši obchodní zástupci zaměřují na přímý prodej v terénu, náš tým podpory prodeje se zaměřuje na poskytování vynikající administrativní podpory, a to jak našich zákazníků na dálku, tak i našich obchodních zástupců.

Hodnota, kterou zákazníkovi poskytujeme, je zásadní pro dosažení naší obchodní strategie. Proto se domníváme, že musíme naše služby poskytovat i po dokončení samotného prodeje. Náš administrativní personál zajišťuje důležitý článek mezi našimi obchodními týmy a zákazníky tím, že poskytuje produktové a obchodní informace podle potřeby.

Pozice v oddělení podpory prodeje jsou různé a zahrnují telemarketing, poradce zákaznického servisu a plánování.

Máte zájem o kariéru v NCH?   Přidejte se k nám >>